Menu

HAKKIMIZDA

Elite Bitkisel AST Grup (kimya, ilaç, petrokimya, enerji, atık bertarafı, çevre teknolijisi, nükleer teknoloji, sanayi ve inşaat sektörlerinde uzun vadeli bir ortak ve çapraz çözüm sağlayıcıdır. Almanya, İspanya ve Polonya’daki lokasyonlarımızla uluslararası bir grup olarak konumlanmış) bünyesinde kurulmuş yerli milli  bir Network Marketing  Firmasıdır. Elite Bitkisel  firması bir yıllık AR-GE çalışmasından sonra 2021 yılında faaliyetlerine başlamıştır.

Profesyonel ve deneyimli kadro ile yola çıkan firmamız vizyon ve misyonuna uygun olarak planlı, programlı bir çalışma üzerine kurulmuştur. Antalya merkezli firmamız tıpkı AST Grup bünyesindeki diğer şirketler de olduğu gibi şeffaflık ve başarıdan asla taviz vermeden yoluna devam etmektedir.

Vizyonumuz

Uluslararası platformda tanınan, dünya standartların da, çağdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, diğer network marketing firmaları tarafından örnek alınan network marketing firması olmak. Yurt içinde ve yurt dışın da tüm ekip arkadaşlarına kendilerini güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı network marketin ağı oluşturmak.,

Misyonumuz

Toplumun her kesiminden ürün kullanıcılarına yüksek kalitede sağlık ve derma kozmetik ürünü sunmak, marketing sektöründe iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmek, personelimizin sürekli gelişmesini ve güven içinde mutlu çalışmasını sağlamak.

Her geçen gün daha iyiye, daha yüksek hedeflere…

Network Marketing planımızı profesyonel bir şekilde dizayın ederek sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere ayak uydurmayı ve paylaşmayı esas alan bir anlayışla sektörde lider bir kuruluş olmayı kendimize ilke edindik.

Hedeflerimiz

Yaptığımız ve yapacağımız yatırımlarla Dünyadaki ve Türkiye’deki değerimizi artırarak sektörde var olan sayılı firmalar arasında olmak. Ülkemizde istihdam ve katma değer sağlayarak Dünyanın ve Türkiye’nin en değerli markaları arasında yerimizi almak.

Klasik Network Marketing anlayışının dışında alanımızda en iyisi olmak için aile bireylerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutup, yaşam kalitelerinin yükselmesi ve refah içinde yaşamalarını sağlamakla birlikte fikir ve görüşlerine değer vererek başarı çizgimizi yükseltmek.  

Durmaksızın yola devam eden bir anlayışla kendine her geçen gün yeni değerler ekleyen “Herkese eşit fırsat, herkese kaliteli ürün” anlayışını benimsiyerek hareket eden sahip olduğu değerleri koruyan,  geliştiren, faaliyet alanındaki diğer firmalardan bir adım önde olarak, onlara örnek olmayı hedefleyen bir firma olmak.